Go to footer

И моите предложения !

Тук можете да давате всякакви предложения за подобряване на форума и неговия вид.

Мнениеот prolog » 23 Окт 2007, 23:48

Ако познавах някои тук , можеше и да си позволя лични пристрастия.Но уви, не познавам никого от пищещите , така че ... както и да е.

Само мога да Ви пожелая успех,защото повече няма да пиша тук! Може би като открия (на път съм) и реализирам начина за пречупването на проблемите - тогава ще споделя ! Успех и Keep walkin` ;)
prolog

Мнениеот desp » 23 Окт 2007, 23:49

Успех :wink:
desp

Мнениеот secretk » 24 Окт 2007, 01:53

prolog написа:Ако познавах някои тук , можеше и да си позволя лични пристрастия.Но уви, не познавам никого от пищещите , така че ... както и да е.

Само мога да Ви пожелая успех,защото повече няма да пиша тук! Може би като открия (на път съм) и реализирам начина за пречупването на проблемите - тогава ще споделя ! Успех и Keep walkin` ;)

успех, ще стискaм пaлци :)
Here`s my philosophy on dating. It`s important to have somebody that can make you laugh, somebody you can trust, somebody that, y`know, turns you on... And it`s really, really important that these three people don`t know each other.
secretk

Мнениеот oleg » 24 Окт 2007, 12:12

Жалко е, че prolog си тръгва ! Личното ми мнение, е, че губим един смислен участник във форума. Според мен неговото оттегляне е директно свързано със стила на модериране и е индикатор за провал на модератора. Ако я караме така, кой ще остане във форума, драги desp?! Може би ти и kiki ?
oleg

Мнениеот kiki » 24 Окт 2007, 12:19

ти по - добре си помисли и за друго, че май само мен ме коментираш. някакъв проблем имаш най - вероятно :lol:
kiki

Мнениеот desp » 24 Окт 2007, 21:10

Мислех, че професионалистите не трябва да дават лично отношение така лесно ама явно не с всички е така (той си знае кой е).

А, знете ли какво? Чао и от мен.
Сега вече ми писна. Намерете си друг, който да ви харесва. Аз повече нищо не пипам по форума и само въпрос на време е кога администратора ще сложи нов модератор.
Оревоар няма да ме видите вече да пиша тук
desp

Мнениеот kiki » 24 Окт 2007, 21:31

ееее не, защо се отказваш, нали преди писа, че няма да се оттегляш.
то повечето си го изкарват тука на някого, затова се получава така.
kiki

000

Мнениеот Zero » 25 Окт 2007, 08:44

000
Последна промяна Zero на 21 Юни 2011, 18:27, променена общо 1 път
Zero

Мнениеот oleto » 26 Окт 2007, 10:09

как мислите,
дали целия този спор кой да бъде диригент
би могъл да придобие по-меки форми,
ако примерно модераторът е анонимен ???

в смисъл: подходящ, но не толкова явен.
за да не го следят и съдят прекалено строго
като смесват личните му мнения по темите с административните му задължения.

А, знете ли какво? Чао и от мен.
Сега вече ми писна. Намерете си друг, който да ви харесва. Аз повече нищо не пипам по форума и само въпрос на време е кога администратора ще сложи нов модератор.
Оревоар няма да ме видите вече да пиша тук

десп, ако наистина се откажеш да пишеш тук,
тогава кой ще ме тероризира с ЛСта ??? :idea:
не че не би могъл да продължиш от друга регистрация :wink:

аз също не си падам по теб като човек,
и незнам защо си помислил, че районен съдия би могъл да се мазни на някакво студентче-психо***?!
в твоите ЛСта има уникални неща, които наистина са като по учебник!
но това не е за поздрав...
oleto

Мнениеот stones » 03 Ное 2007, 19:17

за пръв път чувам, че модераторът трябвало да "обогатява" форума. както и че модерирането има нещо общо с изказването на мнение и че модераторите нямат право да изказват (лично) мнение. странно.

prolog написа:
desp написа:Защо да не я върша добре?

1. Защото трудно ти се намира някои смислен пост (освен ходете на терапия или нещо от тоя род).
2. Защото почти при всяка възможност критикуваш лично и без аргументи
3. Защото прагът ти за обида лесно се прескача (може би и сега това ще направя,въпреки че не знам до колко има смисъл).
4.Защото нямаш достатъчен опит в това как се използват думичките,въпреки че имаш самочувствие за това .
5.Защото така и не можах да разбера дали гледащ професионално/от интерес на нещата или си затънал в нашето блато ???

п.с мааали,че съм ги наредил едни (просто бях попитан и давам мнение ).Не бе хора, ако намерим дори и няколко човека съчетаващи обратното на гореизброените неща, ще е чудесно !
stones

ПредишнаСледваща

Назад към Начало форум

Назад към Предложения за подобряване качеството на форума