Go to footer

С латиницата не е добре!

Тук можете да давате всякакви предложения за подобряване на форума и неговия вид.

С латиницата не е добре!

Мнениеот Tom » 03 Окт 2007, 10:22

Значи това изключение от правилото ,че може да се пише на латиница е недомислено-няма компютър който да не може да пише на кирилица,има само неграмотни и мързеливи люде които не искат да прочетат 5реда затова как да пишат нормално на компютъра си.Такива изключения пораждат хаос-пример потребител кики пише си на маймуница и изобщо не му пука.Не трябва да има никакви изключения-това е моето скромно мнение-всяка маймуница да бъде изтривана незабавно
Също така трябва да има правило което да забранява достъпа на келеши
които псуват или обиждат-първо предупреждение,после бан по име,и на края бан по ИП адрес.
Извинявам се че правя живота на модера по труден но това е положението,ако правите нещо правете го както трябва.
Tom

Мнениеот kiki » 03 Окт 2007, 10:29

абе сега какво се огледа в мене? нещо по - смислено дали има какво да кажеш?
kiki

Мнениеот desp » 03 Окт 2007, 11:52

Мисля, че това са пълни глупости. Не съм почитател на строгите правила, ако не си забелязал
desp

Мнениеот Tom » 03 Окт 2007, 16:02

desp написа:Мисля, че това са пълни глупости. Не съм почитател на строгите правила, ако не си забелязал

Ти изобщо не си почитетел на никакви правила та трябваше човек да ти обяснява че от такива има нуждаИзображение
Tom

Мнениеот desp » 04 Окт 2007, 12:31

Стига ми да ти погледна подписа и да разбера, че даже няма смисъл да ти отговарям, сигурно опита ти е най сигурния учител на теб. Така, че няма смисъл от аргументация в каквъвто и да е спор с теб :roll:
desp

Назад към Начало форум

Назад към Предложения за подобряване качеството на форума